ASSMANN Group    | 
MEGOLDÁSOK
Fedezze fel teljes körű megoldásainkat

A MEGOLDÁSOKHOZ

KIEMELT TERMÉKEK

Digitus E09/125 OS2, 1m száloptikás kábel U-DQ(ZN) BH Fekete
Digitus DN-170107 szünetmentes tápegység (UPS) Dupla konverziós (online) 10 kVA 10000 W
Digitus DK-1644-0025-R-10 hálózati kábel Vörös 0,25 M Cat6 S/FTP (S-STP)
Digitus DN-97661 rack tartozék Fedőlemez
Digitus DA-12201 fejhallgató és headset Vezetékes Fejpánt Calls/Music Fekete, Fehér
Digitus HDMI/VGA/3.5mm VGA (D-Sub) Fekete
Digitus DS-72210 rack konzol 43,2 cm (17
Digitus DA-90401 asztali TV konzol 81,3 cm (32
Digitus DS-55900-2 audió/videó jeltovábbító AV jelismétlő Fekete
Digitus DS-45317 videojel kapcsoló HDMI
Digitus 10m HDMI A/A HDMI kábel HDMI A-típus (Standard) Fekete
Digitus AK-300102-018-S USB kábel 1,8 M USB 2.0 USB A USB B Fekete
Digitus AK-320500-000-S csatlakozó átlakító DVI-D HDMI Type A Fekete
ASSMANN Electronic DA-90505 kábeltálca Ívelt kábeltálca Fekete
Digitus DS-72211 rack konzol 48,3 cm (19
Digitus DN1912UECN állvány 12U Falra szerelhető állvány Fekete
Digitus DK-1644-020-G-10 hálózati kábel Zöld 2 M Cat6 S/FTP (S-STP)
Digitus 1.8m USB 2.0 USB kábel 1,8 M USB A Mini-USB B Fekete
Digitus DK-2933-10 száloptikás kábel 10 M LC I-VH OS2 Sárga
Digitus Cat5e, 0.25m hálózati kábel Szürke 0,25 M U/UTP (UTP)
Digitus DN-82133 hálózati média konverter 1000 Mbit/s 1550 nm Multi-mode, Single-mode Fekete
Digitus DK-1617-250 hálózati kábel Szürke 25 M Cat6 U/UTP (UTP)
Digitus DS-40133 audió konverter Fekete
Digitus Cat.5e, U-UTP, 3m hálózati kábel Szürke Cat5e U/UTP (UTP)
Digitus DA-70330-1 kártyaolvasó USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Fekete, Fehér
Digitus A/mini-B, 3m USB kábel USB 2.0 USB A Mini-USB B Fekete
Digitus AK-300210-015-S USB kábel 1,5 M USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB C Fekete
Digitus DN-82150 hálózati média konverter 1000 Mbit/s 850 nm Multi-mode Fekete
Digitus DA-12204 fejhallgató és headset Vezetékes Fejpánt Iroda/telefonos ügyfélközpont USB A típus Fekete
Digitus DN-95125 híd és jelismétlő Hálózati jelismétlő 1000 Mbit/s Fekete
Digitus DN-19 09U-I-OD állvány Falra szerelhető állvány Szürke
Digitus DK-2533-05/3 száloptikás kábel 5 M LC I-VH OM3 Türkizkék
Digitus DK-35041/4-U száloptikás kábel 1 M U-DQ(ZN) BH OM4 Fekete
Digitus DVI-D 2m DVI kábel Fekete
Digitus G50/125 OM3, 1m száloptikás kábel U-DQ(ZN) BH Fekete
Digitus DK-2533-01/3 száloptikás kábel 1 M LC I-VH OM3 Türkizkék
Digitus 1m Cat6 S-FTP hálózati kábel Szürke S/FTP (S-STP)
Digitus DA-70821 video átalakító kábel 1,8 M USB C-típus HDMI A-típus (Standard) Szürke
Digitus DN-10-TRAY-1-B rack tartozék Rack polc
Digitus USB TYPE-C CABLE M/M 1.0M HIGH-SPEED UL BL USB kábel 1 M USB 2.0 USB C Fekete
Digitus SC/SC OM4 2m száloptikás kábel I-VH Ibolya
Digitus DA-90417 asztali TV konzol 81,3 cm (32
Digitus DA-70866 dokkoló állomás és port replikátor Vezetékes USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Ezüst
Digitus DS-55120 audió/videó jeltovábbító AV adó- és vevőegység Fekete
Digitus DK-1644-010-BL-10 hálózati kábel Fekete 1 M Cat6 S/FTP (S-STP)
Digitus DN-10110 hálózati kártya Belső Ethernet 1000 Mbit/s
Digitus DN-7042-1 hálózati kártya WLAN 150 Mbit/s
Digitus Fast Ethernet, RJ-45/SC hálózati média konverter 100 Mbit/s 1310 nm Multi-mode Fekete
Digitus DA-90390 asztallap és asztalláb
Digitus E09/125 OS2 1m száloptikás kábel U-DQ(ZN) BH Fekete
Digitus DN-81225 száloptikás kábel 7 M SFP+ Fekete
Digitus DA-90405 asztali TV konzol 81,3 cm (32
Digitus DS-30225 csatlakozókártya/illesztő Belső USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Digitus 10-Outlet Strip Fekete 10 AC kimenet(ek) 250 V 2 M
Digitus DA-12203 fejhallgató és headset Vezetékes Fejpánt Iroda/telefonos ügyfélközpont USB A típus Fekete
Digitus AB-50001-1 hálózati csatlakozó 480 Mbit/s Fekete
Digitus DA-70882 hálózati csatlakozó USB 2.0 625 Mbit/s Fekete
Digitus DA-90406 íróasztal
Digitus DK-1644-A-030 hálózati kábel Szürke 3 M Cat6a S/FTP (S-STP)
Digitus DN-81220 száloptikás kábel 0,5 M SFP+ Fekete
Digitus VGA selector
Digitus DN-82121-1 hálózati média konverter 1000 Mbit/s 1310 nm Single-mode Fekete
Digitus DA-90347 TV tartókeret tartozék
Digitus DA-90508 kábelrendező Asztali/fali Kábelharisnya Fekete 1 dB




DIGITUS® Az Ön márkája a jövő technológiájához
Kiváló minőségű termékeket keres, amelyek ügyesen kombinálhatók? A DIGITUS® a jövőorientált technológia nagy választékát kínálja első osztályú minőséggel és a legjobb ár-teljesítmény aránnyal közvetlenül a webshopon keresztül. Márkánk több mint 25 éve kínál kiváló hálózati, informatikai és épülettechnikai termékeket, valamint irodai és AV megoldásokat egy kézből. Modern logisztikai központunknak köszönhetően a kívánt termékeket gyorsan és kényelmesen szállítjuk közvetlenül a kívánt címre - mindezt világszerte.

Széles választék, amely ugyanazt a nyelvet beszéli
DIGITUS® kifinomult termékportfóliója magas szintű kompatibilitást nyújt. Nálunk minden terméket megtalál, minden további információval és műszaki részlettel, amelyek segítenek a megfelelő választásban.

Hálózati- és szerverszekrények
Mindegy, hogy szabadon álló vagy falra szerelhető - a DIGITUS® stabil hálózati- és szerverszekrényeket kínál különböző méretekben, valamint a megfelelő tartozékokat, hogy a hálózati technológiát igényeinek megfelelően tudja megvalósítani.

Réz hálózati technológia
A rézkábelezés a megfelelő technológiai választás a munkahelyek kommunikációs hálózatához való csatlakoztatásához. A réz alkatrészek használata a vízszintes kábelezési szakaszokon a Power-over-Ethernet (PoE) képesség előnyeit is nyújtja. Fedezze fel kábelezési alkatrészeinket, valamint a harmadlagos kábelezéshez megfelelő tartozékokat.

Üvegszálas hálózati technológia
Alapvetően a függőleges üvegszálas kábelezés a legjobb módja a szerverek és egyéb informatikai berendezések összekapcsolásának, melyek így a hálózat gerincét képezik. Az üvegszálas technológia széles körben elterjedt, ha nagy távolságra, nagyobb sávszélességgel (adatsebességgel) van szükség átvitelre. Az optimális megoldás érdekében kombinálja a DIGITUS® telepítőkábeleit toldódobozainkkal és multimodális patch kábeleinkkel.
Aktív hálózati komponensek
Találja meg a megfelelő kapcsolókat, átalakítókat, kártyákat, adaptereket és még sok mást az aktív kábelezéshez. A DIGITUS® megfelelő tartozékokat kínál a Power-over-Ethernet technológia kiépítéséhez, például PoE-elosztókat, PoE-injektorokat és PoE-hosszabbítókat.

Kábel és adapter
A megfelelő csatlakozó minden helyzethez. A DIGITUS® széles választékot kínál videó, audio és USB alkalmazásokhoz, tápellátáshoz és különféle eszközök csatlakoztatásához. Kiemelt termékek: USB C™ típus kínálatunk. A jövő interfészéhez különféle adat-, töltő- és adapterkábeleket, valamint dokkolóállomásokat kínálunk akár 12 különböző porttal.

Video és audio
DIGITUS® online áruházunkban könnyedén találhat bővítőket, konvertereket, elosztókat, mátrixokat és hasonlókat AV-megoldásához. Bővítőink lehetővé teszik a jelek továbbítását számos technológia segítségével, például a HDBaseT™, IP és száloptika, vezeték nélkül vagy CAT kábeleken keresztül. Kínálatunkkal nagy felbontású multimédiás jeleket továbbíthat nagy távolságokra minőségromlás nélkül.

Ergonómia
Az ergonomikus munkahelykialakítás a kulcsa a jobb közérzetnek és az egyenletes teljesítménynek. Ezért fejlesztette ki a DIGITUS® a vállalatok számára az ideális berendezéseket a munkahelyek ergonomikus felszereléséhez – az állítható magasságú asztalkerettől a praktikus monitortartókon, monitormagasságokon át a hasznos kábelkezelő eszközökig. 

Számítógépes és irodai tartozékok
DIGITUS® webshopban intelligens berendezéseket kaphat periféria készülékeihez. Ez magában foglalja az USB- és WLAN-komponenseket, az IO-kártyákat, a hálózati szervereket és a nyomtatószervereket, valamint a notebookok és merevlemezek tartozékait. Különféle szerelési tartozékok, beviteli eszközök, iratmegsemmisítők és lamináló eszközök teszik teljessé a kínálatot.